Українці вже на повну насолоджуються грудневим номером Vogue UA, обкладинку якого прикрасила перша леді Олена Зеленська.

У мережі активно коментують бекстейдж фото зйомки cover-story грудневого номера з першою леді України Оленою Зеленською для українського Vogue. Відповідні світлини опубліковані в Instagram видання.

На фото можна побачити першу леді України Олену Зеленську, яка стала ключовим персонажем зйомки.

Чорно-білі фотографії передають справжні емоції героїв.

“Дуже сильно, гідно, Стильна, красива жінка !, Обкладинка і бекстейдж просто вогонь !!!, Дуже хороші фото👍🔥👍🔥👍 Вперше в історії України – перша леді на жінку похожа☝️ стильна, красива, легка, справжня, жіночна молода , в кінці кінців. Не селючка незрозуміла 😁😁😁по справжньому любить свою родину, чоловіка і крану☝️ не соромно за кордоном десь показати🙂😉 “, – пишуть українці.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

В інтерв’ю для #VogueUA перша леді України Олена Зеленська розповідає про нове життя, свою програму та моду як інструмент культурної дипломатії. Читайте на сайті vogue.ua

Публикация от Vogue UA (@vogue_ukraine)Грудневий номер Vogue UA надійшов у продаж 18 листопада.

Нагадаємо, Перша леді України Олена Зеленська прикрасила обкладинку модного журналу Vogue

Фотосесія з участю міжнародної знімальної команди втілилася в широкоформатну журнальну історію. Головна героїня розповідає про життя в новому статусі, нові обов’язки і можливості, а також про моду як інструмент культурної дипломатії.

“Ми зробили три обкладинки з головною героїнею номеру, щоб показати її в різних якостях. На одній – строгий офіційний портрет. На інший Олена зображена зі своєю сім’єю, і в оточенні найважливіших людей в її житті, вона інша — зворушлива і безтурботна. На третій, digital-обкладинці, ми бачимо жінку – красиву і милу”, – коментує головний редактор Vogue UA Філіп Власов.