Генеральний прокурор України Юрій Луценко фактично звинуватив журналіста Дениса Бігуса у хакерстві. Він озвучив свою версію щодо того, чому резонансне розслідування про розкрадання в "Укроборонпромі" вийшло аж тепер.
Так, Луценко вважає, що Бігус зламав диск, на якому містилися матеріали у справі про розкрадання концерну "Укроборонпром". Про це генпрокурор розповів на власному брифінгу в ЦВК, відповідаючи на звинувачення на адресу ГПУ щодо затягування прокуратурою відповідних розслідувань.
Звинувачення у тому, що Генпрокуратура довго діяла, відкидаю. У мене паралельне питання: чому пан Бігус чекав з публікацією розслідування від минулого року? Йому треба було зламати коди диску,– сказав Луценко.
Бігус прокоментував заяву Луценка про те, що він нібито "зламав коди дисків".
Який диск? Який код? Що він несе? Загалом, у мене немає коментарів. Хай хтось пояснить Луценку, як усе працює у третьому тисячолітті – сказав журналіст у коментарі.
Також за його совами, "варто питати у керівників органів влади, чому ніхто нічого не робив".
"Важко запідозрити, що в правоохоронних органів симпатія до мене, а в мене до них. Я б взагалі рекомендував пану Луценку сконцентруватися на решті розслідуванні, адже минуло три роки,– наголосив керівник Bihus.info.
Окрім того, за його словами, це не схема – це три мажори принесли табличку з написом імені тата одного з них. Це, навіть, не схематоз, а тупий грабіж.
"В мене є підозра, що в значної кількості громадян подібні корупційні розслідування викликають заздрість. А це не та емоція, яка виводить на якісь протести, – розповів БІгус.
Також він сказав пару слів і про НАБУ.
"Артем Ситник зараз говорить про те, що Євген Шевченко (бізнесмен та інформатор Національного антикорупційного бюро) не є штатним співробітником.
Шевченко справді формально не є співробітником НАБУ. Але це людина, яка, користуючись дружніми відносинами може приходити в Бюро й комунікувати з детективами. Це створює цікаву картину: прийшов якийсь знайомий, попросив за друзів і йому допомогли. Чи краща ця ситуація, ніж якби він був працівником НАБУ?
У березні 2017 року до генерального прокурора НАБУ вже передавали дані про те, що їх "герой" залучений в певних підозрілих справах, які розслідували. Чи може в цій ситуації голова детективів, який отримував ці дані, не піти до цього спец.агента й розібратися у справі?, – підсумовує журналіст.