1 травня у російському місті Бєлгород, що розташтоване при кордоні з Україною, вкотре пролунали вибухи, внаслідок яких місцеві жителі зафіксували великі стовпці густого диму.

Очевидці роблять припущення, що в місто «знову щось прилетіло». За деякий час у мережі з’явилось відео, як над містом Бєлгород, де нещодавно було чутно «хлопки», літали російські вертольоти.

Як повідомив телеграм-канал «Вертикаль», наразі в місто стягують пропагандистів із Москви, що президент російської федерації Владімір Путін може сприйняти привід до терактів у місті.

Також зазначимо, що в російському місті біля кордону з Україною про всяк випадок відкривають підвали та бомбосховища. У вибухах місцеві напряму звинувачують Збройні сили України.

Нагадаємо, що в місті Бєлгороді також і ввечері 29 квітня було чутно звуки вибухів, а в місцевих пабліках з’явилися зображення, які вважають попередженнями про заплановане нанесення масового удару по місту з боку ЗСУ.

Як повідомляють російські пропагандистські інформаційні агентства, звуки вибухів упродовж кількох годин долинали з боку українського кордону.

Місцеві мешканці припускають, що, імовірно, звуки вибухів були наслідком роботи російської система протиповітряної оборони (ППО).

Водночас небо у Бєлгородській області було чистим, слідів роботи ППО у регіоні не видно.

Тим часом у місцевих Telegram-каналах та пабліках в соцмережах з’явилися зображення, які користувачі тлумачать як попередження про нанесення ЗСУ потужного удару по російському місту.

Окрім цього, ще пізно ввечері 29 березня у районі села Красний Октябрь Бєлгородського району (РФ) чути вибухи та видно клуби диму, що здіймаються у небо.

Про це повідомляв губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков.

“Голова села зараз перебуває на місці. Зі мною на прямому зв’язку. Оперативно мені повідомляє всю інформацію. Жертв та постраждалих серед мешканців немає. Руйнувань на території селища немає”, – заявив Гладков.