Кабінет міністрів на позачерговому засіданні уряду у вівторок схвалив призначення віце-президента Союзу українських підприємців (СУП) і екс-заступника міністра аграрної політики і продовольства Владислави Магалецької на пост глави Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродпотребслужба).

“Пропозиція про призначення на вакантну посаду голови Державної служби з питань безпеки харчових продуктів України Магалецької Владислави, погодившись з пропозицією міністра економіки”, – повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Також Кабмін зробив і ряд інших кадрових змін. Зокрема, Олега Губанова призначили в.о. керівника Апарату прем’єр-міністра замість звільненої з цієї посади Тетяни Кривенко. Також було погоджено призначення Вікторії Луценко на посаду в.о. директора ДП “Артемсіль”.

Владислава Магалецька (раніше Рутицька) – віце-президент компанії SigmaBleyzer, віце-президент Союзу українських підприємців (СУП), член наглядової ради програми “Агрокебети”. У 2019 вона заробила 3,9 млн грн в ТОВ “Агродженерейшн Україна” американського бізнесмена Льва Блейзера.

У 2014-2016 рр Магалецька займала пост заступника міністра аграрної політики і продовольства з питань європейської інтеграції.

У жовтні 2019 року Володимир Лапа покинув пост глави Держпродпотребслужби. До цього часу т.в.о. голови відомства була Оксана Шевченко.