Підготовка зустрічі міністрів закордонних справ країн «нормандського формату» триває, її дата залежить від підтвердження участі в ній глави МЗС Росії Сергія Лаврова. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час брифінгу

. Він також наголосив, французька та німецька сторона вже узгоджують прийнятну для всіх дату. Під знаком питання лише участь Росії. Глава МЗС сподівається, що Сергій Лавров таки підтвердить свою присутність.

Підготовка зустрічі міністрів закордонних справ країн «нормандського формату» триває. Зараз наші французькі та німецькі колеги намагаються узгодити прийнятну для всіх дату. Я дуже сподіваюся, що Сергій Лавров підтвердить участь у цій зустрічі. Нам є про що говорити, – сказав Кулеба.

8 вересня у відеоформаті зустрілись радники міністрів.

Певний трек на цьому напрямку відновився після літа і ми готові до цієї зустріч міністрів якнайшвидше, головне, щоб пан Лавров наважився сісти за стіл переговорів і знайшов час у своєму насиченому графіку, – сказав Кулеба.

Підкреслимо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель під час візиту до Києва 22 серпня заявила, що хотіла б провести саміт «нормандськоо формату».