Глава Чечні Рамзан Кадиров звернувся до білоруського народу з закликом зберегти чинну владу.

Як заявив він у Telegram, під керівництвом Олександра Лукашенка Білорусь “найбільш стабільно розвивається в пострадянському просторі”.

“Це результат багаторічної успішної і мудрої політики, що проводиться Олександром Григоровичем. Ми з великим задоволенням завжди стежимо за цими успіхами і щиро радіємо їм”, – зазначив Кадиров.

За його словами, не всі білоруси цінують і дорожать “досягнутими прекрасними результатами”.

“Сьогодні ми бачимо, що деякі сили намагаються зруйнувати мир і порядок в Білорусі. Подібні дії і в цілому гасла, як правило, призводять до кровопролиття і до затяжної кризи, що приводить до занепаду країну”, – підкреслив глава Чечні.

Він закликав народ Білорусі “підтримати в ці важкі дні свого президента і дати відсіч силам, зацікавленим у внутрішньому розколі братньої нам держави”.

“Упевнений, що громадяни великої і самобутньої країни знайдуть сили і витримають це випробування, збережуть чинну владу і продовжать шлях процвітання”, – додав Кадиров.

Як повідомлялося раніше, президент Росії Володимир Путін 30 серпня провів чергову телефонну розмову з Олександром Лукашенком. Він привітав його з днем народження, обговорив ситуацію в Білорусі і запросив на зустріч до Москви.

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що Лукашенко втратив свою адекватність, чим активно користується Путін.

Нагадаємо, що легітимність чергового переобрання Лукашенка на шостий термін президентства ставиться під сумнів громадськістю та спостерігачами.