Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявив, що російські окупанти опинилися у пастці в Лимані.

«Я не просто вірю в деокупацію Луганщини, я знаю, що всю нашу область буде звільнено. Сьогодні є добрі новини з Лиману. Кліщі зімкнулися, росіяни в пастці. Найближчим часом побачимо, чи всі вони загинуть чи здадуться», – заявив глава ОВА.

Сергій Гайдай зазначив, що звільнення Луганської області розпочнеться з Лиману.

Вранці у п’ятницю з’явилася інформація, що захисники України увійшли до селища міського типу Ямпіль Донецької області. Він знаходиться приблизно за 17 кілометрів на південний схід від Лиману. Пізніше було опубліковано відео з українськими десантниками у смт Дробишеве за 9 км від Лимана.

Нагадаємо, Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк підтвердив оточення окупаційних військ в районі Лиману Донецької області.

Про це Подоляк повідомив у мікроблозі Twitter.
Він зазначив, що 8 років тому російські військові оточили українські війська під Іловайськом.

“Тоді наші хлопці погодилися вийти без зброї. Але Росія порушила слово – колону розстріляли. Сьогодні просити про вихід з Лиманського котла доведеться РФ. Якщо, звичайно, в Кремлі є справа до своїх солдатів”, – зауважив Подоляк.