Колишній депутат Одеської облради, політик і телеведучий Дмитро Співак в ефірі телеканала NewsOne 7 березня назвав божевільною екс-нардепа від партії "Свобода" Ірину Фаріон.

"Цю жінку треба ізолювати від суспільства, бо те, що вона несе у суспільство, – огидно", – заявив Співак.

Він нагадав, що Фаріон і заступник голови Кіровоградської облради Ігор Степура через соціальні мережі закликали до вбивства журналіста й засновника інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона. На думку Співака, після цього і Фаріон, і Степуру правоохоронці мали негайно заарештувати.

Політик нагадав, що Фаріон "назвала бидлом пів країни".

"Російськомовних вона так називає, тих, хто голосуватиме за [кандидата в президенти України, шоумена Володимира] Зеленського вона так назвала, тих, хто любить 8 березня вона так називає. Ну вона пів країни називає ідіотами… Вона не просто божевільна, вона ще й чийсь агент і мета в неї – розвалити нашу країну", – зазначив Співак.

Він висловив думку, що людиноненависницькі тези Фаріон тільки консолідують нормальних людей.

теж хочу звернутися до Служби безпеки України із закликом зайнятися, нарешті, розслідуванням підривної діяльності пані Фаріон", – додав Співак.

2 березня, після публікації інтерв'ю виданню Politeka, у якому Гордон сказав, що не любить лідера ОУН Степана Бандеру, Фаріон назвала його ворогом, який має "здохнути в диких муках", і підкреслила, що вбитий у Києві у 2015 році журналіст Олесь Бузина "зачекався". Аналогічну заяву опублікував у Facebook і її однопартієць Степура.

4 березня Гордон заявив, що погрози з боку Фаріон та Степури можна розцінювати як заклики до його вбивства. Він звернувся до глав МВС, СБУ та ГПУ, а також закликав відреагувати на цю ситуацію главу держави Петра Порошенка й кандидата в президенти від "Свободи" Руслана Кошулинського.