Біля Києва з'явилися білборди з написом "Президент – слуга народу. Незабаром". Відповідне фото опублікував у Facebook журналіст Володимир Кондрашов.

На світлині зображений борд на виїзді столичного передмістя – села Петропавлівська Борщагівка. При цьому на рекламі немає даних, ким надрукована.

Крім того, подібний борд з'явився і в Черкасах. Фото опублікував нардеп Владислав Голуб.

"Політична реклама чи анонс фільму?" – написав нардеп.

Як відомо, у березні на телеекрани вийде новий сезон телесеріалу "Слуга народу" від студії "Квартал 95", лідером якої є комік Володимир Зеленський.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Зазначимо, білборди Зеленського, це вже далеко не перший натяк на президентську кампанію коміка. 

Зокрема, Володимир Зеленський готується до виборів президента і працює над цим у неформальному штабі з оточенням "Кварталу 95". Про це пише сайт "Українська правда", посилаючись на власні джерела.

Влітку цього року потенційний кандидат у президенти та керівництво "кварталу" зустрічалися з кількома українськими політтехнологами. Йшлося про можливу співпрацю на президентській кампанії. Але жоден із технологів не задовільнив їхніх очікувань. Мовляв, усі пропонували класичні підходи до виборів, а це їм не підходить.

У кінцевому результаті "Квартал 95" поки готується до виборчих перегонів своїми силами.

Співрозмовники, які контактують з командою "кварталу", стверджують, що Зеленський веде дуже закриту, нестандартну кампанію. Зараз у нього немає сформованого виборчого штабу та й загалом наразі його підхід до виборів більше нагадує напрацювання сценарію чергового телешоу.

До найближчого оточення актора входять сценаристи та керівники студії, колишні учасники КВК. Вони вигадують меми, інформаційні приводи, які самі собою розходяться інтернетом без зайвих зусиль – наприклад, флешмоб на захист журналіста, якого облаяв депутат Олег Барна, #Ідітьусраку.

"Якщо Володя вестиме кампанію за старими правилами, він автоматично програє, бо нічого в цьому не розуміє. Та його просто з'їдять старі орговики, які вже 25 років займаються виборами", – розповідає співрозмовник.