Кент ще раз принизив Порошенко. На зустрічі Петьмана з американцем було обговорено низку питань. Посольство США повідомило, що говорили про підтримку успішності України як процвітаючої й безпечної країни з інститутами, які відповідають стандартам чесності, пише Телеграм-канал ТАЙНЫ ДЕПУТАТА.

Доброчесність і Порошенко в принципі несумісні поняття.

Але найсмішніше те, що, будучи президентом, Порошенко через тодішнього генпрокурора Юрія Луценка почав кампанію по дискредитації екс-посла США Марі Йованович.

І саме Кент говорив про це в Конгресі, коли проходив розгляд справи про імпічмент Трампа. Кент прямо сказав, коли давав свідчення Конгресу, що в травні 2019 Києві 5 осіб йому підтвердили, що Порошенко дав команду Луценко і дозволив йому контактувати з Джуліані, зливати інформацію, яка необхідна для атак на Йованович.

Тими 5 особами були: прем’єр-міністр, колишній прем’єр-міністр і три міністри.

Хоча Кент не назвав публічно їх прізвищ, але ми можемо здогадатися, хто ці люди. Гройсман, Яценюк і компанія.

Їм точно не було сенсу брехати.

Так що зараз Кент провів зустріч з Порошенком – точно знаючи, що це саме Порошенко стоїть за українською участю в кампанії дискредитації тодішнього посла Йованович і Демократичної партії США в цілому. А Порошенко зустрічався з Кентом точно знаючи, що Кент офіційно і публічно говорив у Вашингтоні про деструктивну роль Порошенко.

Американці відносяться до Порошенка без поваги.