Сьогодні стало відомо, що російський президент Володимир Путін знову незаконно відвідав окупований Крим.

Щобільше під час свого виступу президент Росії Володимир Путін заявив, що Крим і Севастополь назавжди залишаться частиною Росії.

«Наша країна знову набула історичної єдності, живий, нерозривний зв’язок особливо гостро відчуваєш, звичайно ж, тут у Севастополі, в Криму. Вони назавжди тепер із Росією, тому що така суверенна, вільна і недоторканна, непохитна воля людей всього нашого народу», – сказав він.

Через це Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест.

Спершу у МЗС звернули увагу на те, що візит очільника Кремля на півострів не узгоджували з Україною, тобто поїздка відбулася всупереч неодноразовим застереженням.

Саме тому, візит Путіна на півострів у міністерстві розглядають як грубе порушення Росією суверенітету України, норм міжнародного права, резолюцій Генасамблеї ООН, а також зобов’язань Росії за низкою договорів.

Такими словами президент країни-агресора, в першу чергу намагається переконати самого себе, що півострів “назавжди з Росією”.

Однак, вартує згадати, що у Києві 23 серпня відбувся установчий саміт Кримської платформи, в якому взяли участь представники 46 цивілізованих держав та міжнародних організацій. Усі вони звернулись до Росії з вимогою негайно вивести війська з Криму.