В’ячеслав Золочівський, який став єдиним, хто вижив після падіння військового літака Ан-26, що здійснював навчальний політ з курсантами на борту, йде на поправку.

Про це повідомляє “Армія.inform”.

«Добу потерпілий провів з позитивною динамікою. Стан його на зараз розцінюється як середнього ступеня тяжкості, але з тенденцією до поліпшення. Температури немає, гемодинамічні показники в нормі, показники крові та інші в нормі, – повідомив журналістам Едуард Хорошун. – Сьогодні зробили перев’язку, рани гояться первинним натягом. Доповнень в лікуванні не потребує. Медикаментів і професійного рівня лікарів вистачає для успішного лікування потерпілого».

В’ячеслав добре себе почуває, активно спілкується з лікарями і родичами, незабаром до нього пустять друзів з університету. Виписати потерпілого зможуть приблизно через тиждень, після цього порекомендують пройти реабілітацію.

Голова обласної державної адмінісстраціі Олексій Кучер зазначив:

“Сьогодні він повідомив обставини, які допомогли зберегти йому життя – його накрило фюзеляжем, і вогонь не дістався до нього, він прийшов до тями і зміг покинути ту частину літака, яка була охоплена вогнем”.

Нагадаємо, курсант льотного факультету Харківського університету Повітряних сил ім. Кожедуба В’ячеслав Золочівський єдиний вижив під час падіння літака Ан-26 під Чугуєвом.

Золочівського в палаті відвідали президент України Володимир Зеленський і голова ОДА Олексій Кучер, йдеться на сайті Офісу президента.