Голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк заявила, що в ефірі телеканалу “Прямий” звучить партійна пропаганда та постійна лайка.

Такими словами вона поділилася в інтерв’ю виданню “Новое время”.

“Вони обстоюють дивну позицію: оскільки вони патріоти, то їм можна те, що іншим заборонено – лаятися в ефірі, матюкатися, подавати необ’єктивну інформацію. Я категорично не підтримую таку позицію”, – заявила Герасим’юк.

Вона додала, що такий стиль ведення ефірів є звичною практикою для телеканалу. Ба більше, канал вирішив зайняти позицію “переслідуваного”, який видає себе за жертву.

“Якщо порахувати ці всі “дзвіночки”, то ми вже мали би їх давно “закрити”. Що стосується санкцій щодо Прямого – у них одне попередження… Поярков матюкався в ефірі. Глядача привчають до того, що такий рівень мовлення є нормальним. Діти перед телевізором переймають таку стилістику спілкування. Але, бачите, політична мотивація переважає розумінню токсичності таких ефірів”, – заявила Герасим’юк.

Також вона наголошує, що у мовника сильно страждає фактор об’єктивністю. А також, однопартійність мовлення та партійна пропаганда.

Герасим’юк зазначила, що наразі у “Прямого” є попередження. Подібну санкцію застосували, бо канал мав регіональні ліцензії на радіо.

“Напевне, про це ніхто й не чув, яке не було запущено вчасно – порушили терміни й доводили нам, що воно працює. На київській хвилі вони транслюють, але в ефір виходить аудіодоріжка телепередач”, – пояснила вона.

Герасим’юк пояснює, що наразі триває процес оскарження санкції у суді, а разом із тим іпризначення перевірок.

Нагадаємо, 18 лютого стало відомо, що п’ятий президент України, лідер “Європейської солідарності”Петро Порошенко купив телеканал “Прямий”. Раніше вважалося, що він і так йому належить, а тепер політик офіційно оформив його на себе. При цьому нардеп запевняв, що зробив це тільки заради того, щоб канал не закрили.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.