Дмитро Ярош побажав українському боксеру Олександру Усику стати справжнім українцем.
Як відомо, перемога українського боксера Олександра Усика в Лондоні в поєдинку з британцем Ентоні Джошуа викликала активну реакцію користувачів соціальних мереж.

Своїм коментарем поділився і колишній депутат Ради, командувач Української добровольчої армією (УДА) Дмитро Ярош.

На своїй сторінці в Facebook Ярош привітав боксера з перемогою і звернувся до нього з проханням щодо неоднозначної політичної позиції Усика. Він побажав українському боксеру стати справжнім українцем, відмовившись від зв’язків з Росією, а також з РПЦ Московського патріархату.

“Вітаю Олександра Усика з перемогою! Щиро бажаю йому не бути малоросом і посіпакой ворожої Московської імперії і секти” РПЦ “, а стати Українцем! Боєць – відмінний …” – заявив Ярош.

Користувачі соціальних мереж погодилися з Ярошем, зазначивши, що Усик з прапором України перемогою прославив свою країну на весь світ.

“Усик вийшов з синьо-жовтим, поцілував його, станцював гопак. Уславив на весь світ Україну. Суспільство формує ідентичність – від нас залежить, як швидко Усик перетвориться в бандерівця, а ось видворивши його за поребрик, ми отримуємо ще одного ворога. Думайте стратегічно !!! ” – пишуть користувачі в коментарях.

Після дивовижної перемоги Олександра Усика над британцем Ентоні Джошуа українець записав звернення до шанувальників, яке було опубліковано на його сторінці в соціальній мережі Instagram.

Користувачі звернули увагу на рани й пошкодження на обличчі Усика після бою, які підтверджують важкий характер поєдинку.

Після бою президент України Володимир Зеленський привітав українського боксера Олександра Усика з перемогою над британцем Ентоні Джошуа.

Привітання з’явилося на сторінці президента України в Twitter.

«Україна повертає своє! Чемпіонські титули WBA, IBF, IBO, а також WBO – знову, як це і повинно бути, належать українцю! Важка, але тому найцінніша перемога. Саня, спасибі! Браво, Чемпіон! Міць! Сила! Усик!» – написав він.

Нагадаємо, нещодавно активну реакцію користувачів соціальних мереж викликала відмова українського легкоатлета Ігоря Цветова від спільного фото з російськими спортсменами під час церемонії нагородження на Паралімпіаді в Токіо.

Своїм коментарем відзначився і командувач Української добровольчої армією (УДА) Дмитро Ярош. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він назвав спортсмена справжнім патріотом своєї країни та подякував йому за принципову позицію.

Командувач УДА підкреслив, що Росія є віковічним противником України, а заява про відсутність зв’язків між спортом, мистецтвом і політикою не відповідає дійсності.

“Ні спорт, ні мистецтво, ні бізнес ніколи не були, не є і не будуть поза політикою. Це маячня, вигаданий ворогами і їх посіпаками. Росія – віковічний ворог України!” – заявив він.

Коментуючи вчинок спортсмена, Ярош висловив подяку Цветову і назвав його патріотом своєї країни.