Президент Володимир Зеленський засуджує замах на російського опозиціонера Олексія Навального, та зазначає, що Україна як і світ очікує дізнатися детальніше, що ж власне сталося.

Про це повідомив Зеленський на спільному брифінгу з канцлером Австрії Себастьяном Курцом у Відні

“Ми маємо спільну думку… і всі засуджуємо замах на пана Навального, і весь світ, мені здається, чекає на більш детальні речі з приводу цього замаху. Я вірю, ми чекаємо, що найближчим часом вони з’являться”, – зазначив Зеленський.

15-16 вересня президент Зеленський відвідує з офіційним візитом Республіку Австрія. На спільних брифінгах у вівторок від журналістів найчастіше лунали запитання про питання врегулювання ситуації на окупованому Донбасі, отруєння Навального та будівництва газопроводу “Північний потік-2”.

Президент Австрії Александр ван дер Беллен заявив, що питання отруєння російського опозиціонера та будівництво газопроводу не можна пов’язувати.

Нагадаємо, 20 серпня російський опозиційний політик Олексій Навальний потрапив до реанімації з отруєнням – йому стало зле в літаку на рейсі з Томська до Москви. Він впав у кому.

Рідні домоглися, що переправлення Навального до Німеччини у клініку “Шаріте”

Лабораторії у Франції і Швеції підтвердили отруєння Навального нервовим агентом з групи “Новічок”.

Низка лідерів країн та глави МЗС країн G7 вимагають від Росії негайно прояснити, хто несе відповідальність за отруєння Навального, і покарати винних.

14 вересня сайт клініки Charite повідомив, що стан російського опозиціонера Навального покращився.