Німеччина “негайно” надасть Україні ще 64 керовані ракети для систем Patriot.

Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус на другий день зустрічі НАТО в Брюсселі, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на ntv.

Це “дуже важливий знак сталої підтримки успішних зусиль українських збройних сил із забезпечення протиповітряної оборони, особливо зараз, у цій особливій фазі війни”, сказав Пісторіус.

Ракети будуть доставлені в Україну без зволікань.

Звертаємо увагу на те, що 1 червня після прибуття на саміт Європейської політичної спільноти у Молдові президент України Володимир Зеленський виступив за створення “коаліції Patriot”. Цю ініціативу підтримав прем’єр Нідерландів.

“Наразі є дві вирішальні складові: коаліція Patriot, яка покладе край російському шантажу балістичними ракетами, і коаліція сучасних винищувачів, які доведуть, що терор проти наших міст не має шансів”, – зазначив Зеленський.

Також компанія Raytheon Technologies, яка є виробником систем протиповітряної оборони Patriot, планує значно наростити обсяги виробництва і передати Україні додаткові системи.

Про це заявив виконавчий директор компанії Грег Гейс, повідомляє The Wall Street Journal.

За словами Грега Грейса, компанія планує збільшити виробництво до 12 систем на рік.

Крім того, як зазначив виконавчий директор, Raytheon Technologies планує поставити Україні ще п’ять систем до кінця наступного року.

“Ми були дуже здивовані його ефективністю”, – сказав Гейс про Patriot.

Нагадаємо, в останньому пакеті військової допомоги від США містилися додаткові боєприпаси для систем протиповітряної оборони Patriot.