Правоохоронці Ужгородського районного відділення поліції розшукують 14-річну мешканку села Холмок. Школярка п'ять днів тому виїхала з будинку разом зі своїм знайомим і на зв'язок не виходить.

"У поліцію із заявою про зникнення доньки звернулася 34-річна жителька села Холмок. Жінка повідомила, що її 14-річна дочка Аніта Кадет 6 грудня близько 19:00 села в автомобіль свого знайомого і поїхала з дому в невідомому напрямку", – повідомляють в поліції.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчанняМобільний телефон дівчинки вимкнений, зв'язку з нею немає. Правоохоронці звертаються з проханням до всіх, хто може володіти інформацією про місцезнаходження підлітка, повідомити про це до найближчого відділення поліції або за телефоном "102".

Варто зазначити, що в поліції озвучили ряд порад для батьків. По-перше, необхідно повідомити в поліцію про зникнення дитини протягом перших двох годин.

Крім того, батьки можуть передати інформацію про зниклого дитину Службі розшуку дітей "Магнолія" за номером 116 000, а якщо дитина зникла в Європі – то за єдиним європейським номером 116111. Також слід обов'язково сповістити місцеву поліцію.