к

Старший син "депутата", "народної ради ЛНР", редактора пропагандистської газети терористів "ХХІ століття" Юрія Юрова Богдан живе в Києві.

Про це повідомив луганський правозахисник і громадський діяч, лідер громадської організації "Права справа" Дмитро Снєгирьов у своєму Facebook, передає Корупція.Інфо.

"Дуже дивно, що пан Юров, знаючи про такий рівень неподобств і жахів на контрольованих центральним урядом українських територіях, ще не наполіг на тому, щоб його старший син Богдан переїхав додому, в безпечну ЛНР", – написав він.

"Богдан Юров навчався в Харкові, а зараз переїхав в "столицю хунти" – Київ, де спокійно проводить час в розважальних закладах. Сторінка Богдана в соцмережах https://vk.com/b.yurov дає зрозуміти, що син ідеолога бойовиків зараз знаходиться в столиці України, яку, за словами його батька, атакують націоналістичні демони. Риторичне питання до батька – чи не боїться він за сина, залишаючи його в місті де "грабують і вбивають"?", – підкреслив Снєгирьов.

При цьому, син ідеолога "ЛНР" любить українську музику і регулярно публікує в соцмережах патріотичні проукраїнські картинки.

апевно на пам’ять про татову бурхливу молодість, коли той позиціонував себе, як проукраїнський активіст. Сам же тато, не поділяє «модних» уподобань сина і пишається тим, що його прізвище включено до списків бандитів на сайті «Миротворець».", – додав правозахисник.

к1 к2