Глава Верховної Ради Дмитро Разумков негативно оцінив заяву внучки першого прем’єр-міністра України Вітольда Фокіна про те, що її дідусь потрапив в Тристоронню контактну групу завдяки давньому знайомству з Андрієм Єрмаком.

“Якщо ми говоримо про підходи до формування та підбору кадрів, то я скажу так: я користуюся іншими механізмами підбору кадрів”, – сказав Разумков в рамках брифінгу в парламенті.

За словами політика, профільний комітет Верховної Ради планував провести зустріч з Фокіним, проте він в парламент не з’явився. В результаті обговорення питання вирішили перенести на невизначений час.

Також Разумков відреагував на скандальні заяви Фокіна про те, що Донбасу треба дати “особливий статус” і оголосити амністію бойовикам. За його словами, заступник голови делегації в ТКГ висловлював “свої особисті позиції”. Спікер Ради висловив обурення у зв’язку із заявою Фокіна, який звинуватив депутатів парламенту в небажанні досягти миру в Україні.

“Я думаю, що Верховна Рада точно доводила вже багато раз, що вона робить все можливе, іноді навіть більше, для того, щоб цей мир був досягнутий”, – додав Разумков.