Рішення Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг про скасування нічного пільгового тарифу на поставку електроенергії не стосуватиметься побутових споживачів.

"Для побутових споживачів диференційовані тарифи на електроенергію за періодами часу залишились незмінними. Отже кожен побутовий споживач має право використовувати такі тарифи за умови наявності зонного лічильника", – пише у Facebook голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За її словами, застосування диференційованих тарифів для непобутових споживачів є питанням домовленостей між таким споживачем та його постачальником.

"Непобутовий споживач може використовувати диференційовані тарифи за умови налагодження домовленостей із постачальником та встановлення відповідної системи обліку електроенергії", – повідомила Кривенко.

Голова НКРЕКП підкреслила, що саме постачальник формує комерційну пропозицію та кінцеву вартість електроенергії. Водночас непобутовий споживач має звертати увагу на комерційну пропозицію постачальника та проводити необхідні переговорні процедури.

Як повідомляли, в Україні скасували нічний пільговий тариф на поставку електроенергії для юридичних осіб. Відповідне рішення ухвалила Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг. Таким чином з 1 січня 2019 року для непобутових споживачів втрачають чинність тарифи, диференційовані за часом.