Чоловік награбував понад 10 мільйонів гривень, – передає Корупція Інфо

Популярне: Особливості майбутньої реформи освіти в Україні! Від нововведень голова обертом! Ви маєте дізнатись про ЦЕ першими!

 

"Шоколадний крадій" банків розповів, що віддавав майже все награбоване людям
судове засідання над Владиславом Іваницьким – чоловіком, який грабував банки та залишав шоколадки на місці злочину.

Шевченківський суд наразі обирає чоловікові запобіжний захід. Іваницький розповідає, що награбував більше 10 мільйонів гривень і хотів врівноважити достаток між великими містами та периферією.

Він не боїться покарання і в усьому зізнається. Іваницький стведжує, що до пограбувань не готувався – просто придбав пістолет і йшов до банків. Пояснив грабіжник і чому залишав шоколадки – бо вони знімаються стрес.

Іваницький каже, що ніде не ховався, а жив у своєму селі на Житомирщині. Офіційно він фігурує у 14 епізодах пограбування, однак сам каже, що їх було більше.

Підтримати крадія на суді прийшла його цивільна дружина

Як повідомлялося раніше, 4 липня у Києві затримали ввічливого грабіжника, який ніколи не погрожував, а лише зі зброєю в руках чемно просив: віддайте, будь ласка, гроші. Після кожного нападу дякував касирам і навіть залишав їм солодощі. 

 
Поліція схопила грабіжника банків, який залишав цукерки на місці злочину
Грабіжник ретельно готувався до злочинів: обирав банки без охорони, діяв обачно, проводив попередню розвідку, не використовував мобільний, закривав обличчя, використовував капелюхи та окуляри.  Також він зауважив, що  

"Шоколадний крадій" банків розповів, що віддавав майже все награбоване людямне має жодних претензій до поліції, які його "приємно здивували" тим, що знайшли й затримали.