Чоловік, який постраждав під час вибуху автомобіля в Черкасах, помер в лікарні. Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили в прес-службі Черкаської обласної поліції, передає Корупція.Інфо.

Нагадаємо, що за даними місцевих ЗМІ, загиблий 69-річний Анатолій Скоромний – директор ТЦ "Транзит", який також очолював регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців в Черкаській області.

За даними видання vikka.ua, фірми-забудовники, з якими пов'язують ім'я загиблого, мали певні суперечності з компаніями сім'ї відомих черкаських "батьківщинівців" Мушієк. Останні входять до близького оточення мера Черкас Анатолія Бондаренка. Саме з ними фірми Скоромного серйозно конкурували в деяких будівельних проектах в Черкасах і Києві.Популярне: Нововведення від Нацбанку: українці більше не зможуть вільно користуватися зарплатними картками

У свою чергу, журналіст Вадим Комаров на своїй сторінці в Facebook повідомив, що напередодні кпогібшему неодноразово навідувалися молодики з ОЗУ "Пруди". Вона, як пише журналіст, активно підтримує черкаського мера.Вероятно, мова йде про залякування або погроз бізнесменові. Однак кожен разпогібшій їм відмовляв.