Після того як з життя пішов Микола Романюк, новим мером може стати представник партії «УКРОП», передає Корупція.Інфо

Таку думку висловив політтехнолог Тарас Загородній.

«Волинь сьогодні переходить під керівництво партії« УКРОП ». Тут слід згадати про Ігоря Палицю (голова Волинської обласної ради – ред.), Який досить активно працює в цьому регіоні, адже це його «мала батьківщина». Швидше за все, на місцевих виборах ми будемо бачити переможцем члена саме цієї політичної сили. Якщо звичайно, вони будуть брати участь. Ресурсів там більш, ніж достатньо, для відносно невеликої та небагатої області. Це допоможе їм отримати контроль над мерією Луцька », – пояснив Загородній.

Аналізуючи діяльність інших партій, Загородній зазначив, що вони «перебувають в комі» і більш менш упевнено відчуває себе БЮТ.

«Але не варто забувати, що місцеві вибори сильно відрізняються від всеукраїнських. Тому висока ймовірність того, що кандидат від «кропу» переможе », – припустив політичний експерт.

Говорячи про те, наскільки обрання нового мера вплине на відносини з Києвом, Загородній повідомив, що ніяких ключових змін чекати не варто, так як це не настільки важливий для Києва регіон.