Росіяни обстрілювали населений пункт Роботине в Запорізькій області, коли там перебував президент Володимир Зеленський, розповів прес-секретар президента Сергій Никифоров в коментарі українському виданню. 

«Це Роботине, там ведуться активні бойові дії. Тому були відносно близькі розриви. Але я б не драматизував ситуацію», — сказав Никифоров. За даними деяких телеграм-каналів з інсайдами, прилетіло буквально в 50-ти метрах, що могло стати смертельним ударом.

Не секрет, що вчора президент України Володимир Зеленський побував ледве не в самому пеклі війни — в розташуванні 65-ї окремої механізованої бригади у районі села Роботине Запорізької області. Президент на власні очі побачив весь кошмар та морок, адже Роботине розташоване за кілька кілометрів від прямої лінії фронту.

«Честь бути сьогодні тут. Підтримати воїнів і нагородити. На їхніх плечах складна, вирішальна місія – відкинути ворога й захистити Україну. Пишаємося нашими воїнами, дякуємо кожному», — написав Зеленський.

Він наголосив, що «всі адекватні люди у світі» розуміють, що в українських воїнів найскладніша робота, і всі українці ними пишаються.

Як повідомив Офіс президента, під час робочої поїздки до Запорізької області президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових у районі села Роботине.

Зеленський заслухав інформацію про оперативну обстановку від командувача оперативного угруповання військ «Запоріжжя» Володимира Горбатюка.

Лідер України передав відзнаку президента «Хрест бойових заслуг» командиру розвідувального взводу старшому лейтенанту Андрію Ольшанському, а також нагородив воїнів орденами Богдана Хмельницького та «За мужність».