Кому війна, а кому не до неї. Так Ольга Худецька опублікувала відео, де колишні «беркутівці», в яких при перейменуванні навіть штат не змінили з Дніпропетровщини, відмовляються йти воювати до штурмової бригади.

Це секрет полішинеля, що підрозділ беркуту розформували лиш на папері, а на ділі просто перейменували.
За словами користувачки, на відео – заступник начальника головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області Володимир Богоніс.
Поліцейські спецназівці нібито воювати готові, але лише у складі свого підрозділу.

Вони гучно бунтують після пропозиції приєднатись до бригади «Лють». Бо це тобі не цивільних на площі  вбивати.

За словами найбільш голосящого на відео, число загиблих на майдані міліціонерів засекречено. Він підняв на штандарт тему про своїх загиблих на майдані колег, хоча насправді зовсім ними не цікавився

Як влучно підкреслили користувачі мережі, виправдання побиттів та вбивств майданівців у них завжди було одне – вони захищали, мовляв, державу від держперевороту (нічого не нагадує?) Але от коли державу треба захищати насправді – ховають голову в пісок. І це говорить, про який вони там «захист держави» дбали на майдані.

«Коли приходить момент боронити Батьківщину людям зі зброєю, то вони одразу починають давати задню…Це ті індивідууми, які жили коштом держави і які не хочуть тепер її захищати…То що ви пропонуєте, панове?! Хлопці, що працювали фізично і годували вас і ваші сім’ї тепер замість вас ідуть воювати. А ви продовжуйте возити свої зади і далі! », – бідкаються в мережі українці.

Не секрет, що у складі Сил оборони України на фронті успішно воює об’єднана штурмова бригада Нацполіції “Лють”.

Що стосується держслужбовців, їхні відомства мають продовжити бронювання. Без цього всі вони підлягатимуть мобілізації на загальних підставах. Куди направлять служити призваних до лав ЗСУ держслужбовців і поліцейських, вирішить вище військове керівництво України, підсумував він.