Весь світ захоплюється українськими військовими. Вони упродовж майже шести місяців мужньо та самовіддано протистоять російській армії. І роблять це максимально ефективно.

Один із високопосадовців у Пентагоні зауважив, що ЗСУ вже досягнули чималих успіхів. Нашим військовим вдалось відвоювати низку окупованих ворогом територій. І це лише початок.

Він також зауважив, що неабиякий тиск на росіян чинять в тимчасово окупованому Херсоні. Зокрема мовиться про поруйновані мости, які ворог використовував для переправи. ЗСУ не лише знищують боєкомплект загарбників, а й роблять усе можливе, щоб ворог буквально не мав, де себе діти.

Не оминув він увагою також вибухи на аеродромі “Саки” у Новофедорівці. Високопосадовець зауважив, що достеменно невідомо, що стало причиною “бавовни”. Але він може сказати однозначно, що це вкрай негативно вплинуло на російську авіацію, а також кількість боєприпасів.

Поки росія хаотично обстрілює Україну, забираючи життя мирних мешканців нашої країни, ЗСУ ефективно використовують надану міжнародними партнерами зброю. І саме тому ворог не лише зазнає чималих втрат, а й втрачає мотивацію воювати. Посилює пригнічення ворога той факт, що у нього стає все менше боєприпасів, а пункти командування перетворюються на попіл.

Підбиваючи підсумки, чиновник оцінив ефективність ЗСУ за шкалою від 0 до 10. На його думку, наші військові заслуговують 12 балів, адже за ці майже шість місяців вони вразили весь цивілізований світ. Так, від початку повномасштабного вторгнення лави “двохсотих” поповнили вже понад 40 тисяч окупантів.