На Камчатці у місті Вілючинську (Росія) загинула молода жінка. Чоловік задушив її проводом. Тіло мертвої дружини він спочатку зберігав у квартирі, а потім обмотав скотчем спробував заховати в лісі.

За фактом події порушено кримінальну справу за статтею 105 КК РФ (вбивство). Офіційний представник СКР Олена Матафоновим поділилася з ІА «Кам 24» інформацією про злочин, яку має слідство.

37-річний чоловік і 27-річна жінка (її звуть Настя) одружилися 7 грудня. За попередніми даними, конфлікт, який призвів до трагедії, стався в сім’ї через десять днів після весілля – 17 грудня. Настя побачила в телефоні чоловіка листування з іншою жінкою і звинуватила його в невірності. Почався сімейний скандал. Чоловік сильно ударив свою дружину, а потім задушив, обмотавши шию проводом.

Відомо, що, скоївши злочин, зловмисник проводив час з семирічним сином вбитої ним жінки, їздив з ним в аквапарк.

Тим часом труп пролежав в квартирі до 21 грудня. Потім чоловік обмотав його скотчем і надів з двох сторін мішки для сміття. Після цього він зателефонував одному і попросив, щоб той заїхав до нього і допоміг дещо викинути. В результаті тіло жінки в багажнику вивезли до озера Вілюй.

Як пояснила інформагентству керівник прес-служби крайового управління МВС Алла Іванова, в лісосмузі біля озера двох підозрілих людей, які несли щось важке, побачив чоловік, який випадково опинився поруч. Випадковий свідок злякав зловмисників. Вони кинули труп на сніг, побігли до машини і поїхали. Очевидець в свою чергу зателефонував до поліції і повідомив номер автомобіля, на якому зникли злочинці. Було оголошено план перехоплення. Машину спробували зупинити на КПП на виїзді з Вілючинська. Однак вона прорвалася через шлагбаум. У цей момент поліцейські навіть застосували табельну зброю. Почалося переслідування. Машину затримали в межах міста Єлізово. У ній знаходилася тільки одна людина – водій. Чоловік, підозрюваний у вбивстві, зник, але протягом декількох годин був затриманий.