Представник Держдепартаменту США Нед Прайс впевнений, що українські військові “виграють битву за Україну”, але надалі нашу країну чекають важкі часи.

“Те, що ми бачили від наших українських партнерів, — це не що інше, як перемога на полі бою. Зараз вони виграють битву за Україну. І це не дивно, тому що вони борються наполегливо і рішуче, але також і з величезним обсягом допомоги в області безпеки, яку також надають Сполучені Штати і близько 30 з гаком країн з усього світу”, – цитує політика The Guardian.

За словами Неда Прайса, “це буде перемога для України” і “стратегічна поразка Росії”. Представник Держдепу зазначив, що США готує ще один транш допомоги Україні, але попереду чекають важкі часи, в тому числі і нові факти звірств окупантів.

“Попри те що ми продовжуємо бачити, як наші українські партнери виходять переможцями в ключових битвах, ми будемо стикатися з невдачами, будемо свідками нових звірств, зіткнемося з додатковою жорстокістю”, – зазначив Прайс.

Наші захисники показують просто надзвичайний результат у війні з окупантами. Зокрема, раніше на Херсонщині російські окупанти зробили спроби захопити нові населені пункти, але їх атаки були відбиті ЗСУ. Наші захисники звільнили 8 населених пунктів і завдали окупантам втрати. Крім того, напередодні ЗСУ завдали потужного удару по позиціях російських окупантів. Внаслідок вогневого удару на тимчасово окупованій території Херсонської області були знищені двоє генералів РФ.

Зазначається, що вогневого ураження зазнав передовий пункт управління 49 загальновійськової армії російських окупаційних військ. У ГУР уточнили, що передовий пункт окупантів “всупереч бойовим установкам і здоровому глузду був розміщений на незначній відстані від лінії бойового зіткнення в Херсонській області”. Звернемо увагу, що за даними Інсайдера, убитих і поранених окупантів привезли в лікарню захопленої Голої Пристані.

Також, відомо, що Збройні Сили України в черговий раз знищили сили російських окупантів під Чернобаївкою в Херсонській області. Ворог зазнає там поразки вже всімнадцяте.

“ЗСУ розбили окупантів під Чорнобаївкою. І, до речі, з 17-м під Чорнобаївкою”, – написав радник Офісу Президента Олексій Арестович в Twitter.

Зазначимо, в попередній раз російські окупанти були розбиті в Чорнобаївці 18 квітня. Ворогам важливо захопити Чорнобаївку, щоб окупувати всю Херсонську область. Однак завдяки ЗСУ їм це постійно не вдається.