укренерго

Співробітники Міністерства внутрішніх справ проводять обшук в центральному офісі держкомпанії НЕК "Укренерго".

Про це повідомив радник голови МВС, народний депутат України Антон Геращенко, – передає Корупція Інфо з посиланням на  "Ліга".

"Там йдуть обшуки і вилучення документів", – сказав Геращенко, зазначивши, що раніше звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням перевірити факти розкрадання коштів держкомпанії.

У свою чергу прес-секретар МВС Артем Шевченко повідомив у Twitter, що обшуки проводить департамент протидії економічним злочинам. Але він не пояснив причин проведення слідчих дій.

Згідно із повідомленням, слідчими Головного управління проводиться обшук в НЕК "Укренерго" за фактом зловживання службовим становищем службовими особами держпідприємства "Укренерго" в період часів 2010-2014 роки.

"Попередня кваліфікація звинувачень – частина 5 статті 191 "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом службовим становищем", та частина 2 стаття 364 "Зловживання владою або службовим становищем", – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у прес-службі, наразі триває досудове розслідування. Обшуки проводяться в рамках цього розслідування на підставі рішень суду.

У той же час прес-секретар "Укренерго" Зиновій Буцьо в коменарі кореспонденту "Української правди" розповів, що не знає, у якому кримінальному провадженні ГПУ проводить розшук. Самого Буцьо в будівлю "Укренерго" слідчі ГПУ не пускають.
"Обшуки проходять на 2 поверсі, мене не пускають, бо це ГПУ має вирішувати", – сказав він.