У жовтні 2016 року відбудеться новий призив на строкову службу до лав Збройних сил України, передає Корупція.Інфо

Про це на брифінгу заявив виконувач обов'язків начальника Головного управління персоналу — заступник начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Талалай, повідомляє кореспондент 24 Каналу Олексій Кондаков.

За його словами, служити новобранці у зоні АТО не будуть.

Крім того, військові комісаріати комплектуватимуть виключно військовослужбовцями , які проходили службу в АТО. Таким чином запроваджується реформа військкоматів.Загалом до кінця року планується набрати 25-35 тисяч осіб.

Відзначимо, що наразі в армії служить за контрактом близько 45 тисяч військовослужбовців. Запрошують на контракт і жінок – таких зараз третина. Щоправда, для прекрасної половини людства жодних преференцій порівняно з чоловіками немає.

Також Талалай розповів, що цього року у Збройних силах збільшили зарплати сержантам на 500–800 гривень. Передбачається й пільга усім на "найм житла", яка раніше була лише для офіцерів.

А якщо одразу після служби підписати контракт, то передбачено разову грошову допомогу від 8 зарплат у рядового складу та вище відповідно до звань.