“Смотрящий” зони, де відбував покарання за згвалтування виключений зі “Слуги народу” нардеп Роман Іванісов, дав ексклюзивне інтерв’ю про його перебування там.

В ефірі каналу “Вільний” він розповів, як у в’язниці прийняли насильника, до яких кримінальних справ ще причетний Іванісов, як його покривав батько і багато іншого.

“Приїхав мій земляк, Іванісов Роман, з яким ми познайомилися в приміщенні етапу. В процесі я був знайомий з його батьком, який приїжджав до нього регулярно. У нього були проблеми саме по його злочину. До нього були претензії в ув’язнених. Їх було чотири людини, вони ніби згвалтували якусь дівчину “, – згадує чоловік.

“З цього питання у нього там були моменти. Він приїхав, нікому не цікавий, ще ніхто не знав тата, хто, що. Стаття 117. Кожен день як стандарт – це побиття, це прибирання, будь-якими способами створити головний біль”, – додав він , розповідаючи про те, як ув’язнені карали гвалтівників у в’язниці.

Після цього, продовжив чоловік, батько Іванісова вирішив підкупом домовитися з ув’язненими про те, щоб в колонії його сина “не чіпали”, а спостерігали за ним. Зі свого боку пообіцяв віддячити: допомагати їм як на зоні, так і після звільнення. Тому в подальшому насильник Іванісов відбував покарання в дуже привілейованих умовах.

“Це був такий мажор нормального рівня. Йому (Роману Іванісову. – Ред.) Привозили все машинами, під охороною. Ми брали щось і собі”, – розповів “смотрящий”.

Наприклад, раз на місяць іншим засудженим діставалося по 50-100 блоків сигарет, а також різні продукти і солодощі.

Також “смотрящий” розповів, що у в’язниці Іванісов спілкувався тільки з обраним колом людей. З ними він навіть ділився подробицями зґвалтування, за яке отримав термін.

З’ясувалося, що злочин Іванісов і його подільники зробили після гучної пиятики. Перед тим, як згвалтувати дівчину, злочинці побили її.

“Щоб там жорстокості якісь, збочення, не було. П’яна пиятика і згвалтування. Він щось говорив через гроші”, – розповів “смотрящий”.

Крім того, з’ясувалося, що Іванісов, крім усього, мав проблеми з наркотиками. За це батько закрив його в СІЗО в середині 2000-х років.

“Наскільки я пам’ятаю, в 2005-2006 році його закривали … в Вільнянському СІЗО він сидів … тато його закривав. Проблеми у нього були з наркотиками”, – сказало джерело.