У Києві у вівторок, 27 листопада, великий торгово-розважальний центр Ocean Plaza заблокували члени націоналістичних організацій. Вони принесли до центрального входу шини і не пропускають всередину ні працівників, ні відвідувачів.

Як повідомив очевидець мітингу Володимир Сидоренко на своїй сторінці в Facebook, акція проводиться проти російських власників бізнесу в Україні. Її учасниками стало кілька десятків осіб.

"Російські олігархи ведуть бізнес в Україні за допомогою цього одоробла (ТРЦ. – Ред.), яке тут стоїть вже з 2012 року", ‒ сказав один з учасників протесту.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

У групі "Київ Оперативний" в Facebook також повідомили, що в ТРЦ заблоковано всі входи і виходи. Демонстранти заявили, що весь бізнес країни-агресора на території України потрібно націоналізувати. Вони розмалювали стіни будівлі гаслами "Геть московський бізнес!"

Як писав 26 листопада на першому поверсі ТРЦ Ocean Plaza невідомі кинули димову шашку. Через задимлення довелося провести екстрену евакуацію всіх працівників та відвідувачів.

Цей торгово-розважальний центр і раніше ставав об'єктом акцій радикалів, які виступали за його закриття. Відомо, що власником ТРЦ є російський бізнесмен і кум президента РФ Ігор Ротенберг, генпідрядник будівництва Кримського моста.

У червні 2018 з'явилася інформація, що його компанія веде переговори про продаж Ocean Plaza, проте угода не була закрита.

Після цього, в липні 2018, учасники націоналістичної організації "С14" розмалювали і обклеїли флаєрами будівлю ТРЦ, страйкуючи за закриття російського бізнесу в Україні.