Ініційований Президентом Порошенко і РНБО військовий режим в країні призвів до паніки серед громадян.

Поки одні змітають з полиць магазину продукти перші необхідності і продукти харчування, інші поспішають наповнити гаманці готівкою і приховати про запас валюту.
 
На вулицях столиці та інших міст України вже можна помітити невеликі черги біля банкоматів і великі біля кас банків. Таким чином, користуючись зростанням попиту на долар, підняли ціни на його покупку. Національний банк наказав службовцям набити банкомати і каси готівкою.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Так відомо, що за першу годину безготівкових торгів в Україні курс долара злетів відразу на 20 копійок – до 27,95 грн ./$, а на піку досягав 27,98 грн.
 
Далі виросли цінники в касах. Середня вартість американської національної валюти на продаж для громадян України вирослала на 30 копійок. У цьому діапазоні Приватбанк, Креді Агріколь Банк, УкрСиббанк, Альфа-Банк, ПУМБ, Правекс-банк, ТАСкомбанк, Укргазбанк і інші.

Нагадаємо, вчора ввечері стало відомо про паніку в супермаркетах столиці та інших регіонів України.

У зв’язку з введенням в Україні воєнного стану, українці кинулися запасатися продуктами харчування і товарами першої необхідності

Так з’явилися перші фотографії порожніх полиць в супермаркетах столиці. Кияни скуповують гречку, рис, сіль і сірники.

На сторінці столичного співтовариства Kyiv Livе, опублікували перші фото – свідчення паніки громадян. Місцевий магазин на Оболоні, обнесли до нитки, продуктів майже не залишилося.

26 листопада, з відкриття міжбанку стрімко почав рости курс долара. Продавці товарів першої необхідності вже починають піднімати ціни. Люди вже у всю в пошуках на прилавках консервів і тушонки про запас, скуповують неймовірними кількостями, кияни зокрема.

Так за непідтвердженими даними, закордонні постачальники товарів в Україну вже заарештовують призначені для відправки вантажі і вимагають повної передоплати у вітчизняних замовників.

«У такій ситуації будь-які мирні плани по зростанню ВВП на 3% і інфляції в 7,4%, закладені в нещодавно прийнятий бюджет-2019, ризикують опинитися під великим питанням», – дав свій прогноз глава Асоціації торгових мереж України Олексій Дорошенко.