У мережі опубліковане зворушливе відео у пам'ять про акторку "Дизель Шоу" Марину Поплавську, яка загинула в ДТП. На записі зібрані яскраві ролі, які за життя виконала зірка.

Відповідне відео опубліковане на Youtube-каналі "Дизель шоу" та групі в Фейсбук.

Відео починається словами Марини Поплавської "Я вас найбільше люблю, я за вас життя віддам". У короткому ролику розповіли про велику душу актриси, відданість своєму глядачу і сцені. Вона така, якою її пам'ятають сотні!

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

“Учора в домівку до кожного, хто хоч раз посміхнувся, дивлячись на неї на екрані чи на сцені – прийшла велика біда. З життя пішла яскрава зірка гумористичного жанру, вчителька, людина з великої літери, вірна подруга, гарна жінка – Марина Поплавська. Її життя обірвалось трагічно й безглуздо”, – пишуть у спільноті.

Варто нагадати, що на площі Корольова, біля знаку «Я люблю Житомир», обладнали куточок пам’яті актриси Марини Поплавської, яка загинула в суботу, 20 жовтня, у кривавому ДТП. До столу з фото артистки люди несуть квіти і лампадки, згадуючи, якою Марина Поплавська була при житті: щирою, веселою, серцем будь-якої команди.