Українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує свою кар'єру в Росії, не втомлюється радувати шанувальників новими фотографіями.

Після довгої відсутності в Мережі зараз Кароліна просто засипала Мережу новими знімками. Але фото не тільки обрадували шанувальників, але також і нарвалися на критику.

На одному зі знімків співачку запідозрили у вагітності, а на іншому – в збільшенні губ. А ось одне з останніх фото ще більше розчарувало фанатів.

Лорак опублікувала досить провокаційне фото.

Вона позувала у відвертому і трохи великому їй спортивному топі бежевого відтінку і високих штанях, а результатами поділилася на своїй сторінці в Instagram. Підписувати знімок Лорак не стала, а шанувальники тут же кинулися коментувати її зовнішність, помітивши, що на фото у неї дуже довге волосся.

 
 
 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 
 

 

Публикация от Ани Лорак (@anilorak)

 

Відзначимо, що шанувальникам новий образ зовсім не сподобався і артистка на ньому виглядає якоюсь пластмасовою. Таке враження, що тільки після пластики.

"Що у неї з обличчям???? Красива вона була 5-10 років тому, дуже красива, а зараз просто жах …, Нічого від колишньої красуні Ані не залишилося …, Страшна 20-річна дівчинка".