Кримська платформа стане майданчиком, яка згуртує міжнародних партнерів, що підтримують територіальну цілісність і суверенітет України в міжнародно визнаних кордонах.

Про це Зеленський заявив під час наради з підготовки до святкування 30-ї річниці незалежності України.

В ході наради було детально обговорено план проведення урочистостей з нагоди 30-ї річниці незалежності України та запуск “Кримської платформи”.

Зеленський зазначив, що до цих пір не було жодного майданчика для визначення шляхів повернення окупованого Криму.

“Ми не здамо наших територій. Ця страшна помилка відбулася не при нас, але нам її виправляти. Це дуже неправильно, що ніхто не думав про повернення Криму з 2014 року і до мого приходу до влади.” Кримська платформа “стане майданчиком, який згуртує наших міжнародних партнерів, що підтримують територіальну цілісність і суверенітет України в міжнародно визнаних кордонах. Це для мене не порожні слова. За ними стоять чіткі дії “, – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, “Кримська платформа” – новий консультативний і координаційний формат, ініційований Україною з метою підвищення ефективності міжнародного реагування на окупацію Криму, а також досягнення деокупації Криму та повернення його Україні.