У Івано-Франківській області з-за рясних дощів річка вийшла з берегів і змила прибережний ресторан, передає Корупція.Інфо

Про це розповів місцевий житель Олег Ярема на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

В селі Добровляни Івано-Франківської області, річка Лімниця з-за рясних дощів вийшла з берегів. Через підйом рівня води в річці, ресторан, який стояв на березі, потоком змило в воду.

"Поплив річний зал в колибі", – написав Олег Ярема.

Місцеві жителі відзначили в коментарях, що подібне сталося із-за того, що порушені норми, які регулюють забудову території біля водойми.

"Кожен день, проїжджаючи біля колиби, з тих пір, як її збудували, думала: чим вони думали ладу її так близько до річки … Я вже мовчу, що порушено закон забудови території біля водойми", – повідомили користувачі.

Користувачі дивуються, чому власники ресторану не зняли з будівлі кондиціонери та антени.

"Всього підтоплено 202 житлових будинки, 8 підвальних приміщень ж/д, 20 прибудинкових території ж/д, 1 насосне приміщення підприємства НГВУ "Долина нафтогаз", 1 будівлю трансформаторної підстанції Івано-Франківського РЕМ, 40 присадибних ділянок, 35 га сільськогосподарських угідь, пошкоджено 14 км доріг місцевого значення, пошкоджено 3 мости, що з'єднують сільські місцеві дороги з приватними присадибними ділянками", — пишеться в повідомленні управління ДСНС Івано-Франківської області