Українська влада навмисно затягує з квитанціями про оплату, створює заборгованості і позбавляє громадян субсидій, передає Корупція.Інфо

Про це заявив співголова фракції Опозиційного блоку нардеп Юрій Бойко.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

У його зверненні, опублікованому на сайті партії, йдеться про те, що скорочення субсідіантів відбувається з тієї причини, що влада просто немає грошей на виплати державної допомоги.

"Наша політична сила відразу була проти субсидування, оскільки це – обман населення України", – зазначив Бойко і додав, що субсидії – це "цукерка", якою уряд спокусив країну, щоб підняти тарифи на комунальні послуги. Представники Опозиційного блоку говорили, що у держави немає грошей на субсидії, підкреслив нардеп.

Бойко вважає, що єдиним виходом з ситуації, що проблеми є зниження тарифів. Якщо ж влада далі буде дотримуватися свого курсу, найближчим часом, за словами Юрія, у жителів України, які не можуть виплатити борги за комунальні послуги, будуть відбирати майно.

"Нас ніхто не слухав, мовляв, немає, ми всіх забезпечимо. Коли побачили, що це дійсно мільярди, оскільки субсидувати підтримку отримує майже 70% домогосподарств України, стали її урізати. Зараз відповідні структури спеціально тягнуть з квитанціями, штучно створюють заборгованість, і вже майже 2 млн громадян в Україні відмовлено в нарахуванні субсидій через те, що введена така "процедура". Вихід, звичайно, є – зменшувати в два рази тарифи, інакше країна буде в злиднях. Тому що потім ще й почнуть відбирати власність у тих , хто н е буде платити за комунальні послуги ", – вважає Бойко.

Бойко додав, що гроші, які повинні були піти на виплати субсидій йдуть на підготовку до майбутніх виборів.

"Влада підвищує тарифи і скорочує субсидії, щоб викачати з людей останні гроші на майбутні вибори, на реалізацію своїх антинародних експериментів, які називають" реформами ". І зараз мільйони людей, які змушені сидіти без роботи або шукати кращої долі за кордоном, стали заручниками влади . Це треба докорінно змінювати ", – упевнений нардеп.