6 лютого, о 14:00, у Роздільнянському районному суді на Одещині відбулося перше засідання у справі про вбивство 11-річної Дарини Лук’яненко із селища Іванівка.

Розгляд відбувався в закритому режимі за клопотанням прокурора. Однак, зі слів батька вбитої, засідання перенесли. Оскільки від підозрюваного Миколи Тарасова відмовився адвокат, повідомив голова Іванівської ОТГ Віктор Лобач.

“Від підозрюваного відмовився захисник, а новому потрібний час на вивчення матеріалів справи. Страшно думати, якщо й цей відмовиться. Моральних сил та терпіння батькам та всім рідним Даші”, – каже Віктор Іванович.

Наступне судове засідання заплановане на 10:30 24 лютого.

Дарина Лук’яненко зникла 13 червня торік дорогою до школи. За тиждень її тіло знайшли у вигрібній ямі на подвір’ї приватного будинку родини підприємців Тарасових. У вбивстві зізнався молодший син подружжя – 22-річний Микола. За даними слідства, він затягнув дівчинку до себе в будинок і намагався зґвалтувати, але не зміг. Тоді вбив дівчинку, а щоб приховати сліди злочину, сховав тіло у вигрібній ямі. Миколі Тарасову інкримінують одразу 4 статті: замах на зґвалтування неповнолітньої, незаконне позбавлення волі, вбивство дитини й наруга над тілом загиблої. Йому загрожує довічне ув’язнення. На одному з судових засідань Микола Тарасов заявив, що своєї провини він не визнає. І що це поліцейські силою змусили його зізнатися в убивстві.