Російські окупаційні війська 2 травня скинули керовані авіабомби на острів поблизу села Велетенське Херсонської області. Внаслідок авіаудару загинули люди.

Повідомили про наслідки ворожого обстрілу Херсонщини в Офісі Президента  України. Там вкотре наголосили, що росіяни – це цинічні та підступні терористи.

“Херсонщина. росіяни скинули на острів, що поблизу села Велетенське, дві керовані авіабомби”

В Офісі Президента повідомили, що внаслідок атаки росіян постраждало щонайменше 8 осіб: 3 людини загинули, 5 – поранені.

Слід зазначити, що вранці речниця Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк розповіла, що ніч на 2 травня для жителів Херсонської області була досить складною.

«Російські загарбники посилюють обстріли та намагаються тиснути на мирне населення» – повідомила речниця на брифінгу.

За попередніми даними за ніч було зафіксовано близько 40 обстрілів у Південних областях України. Зокрема, противник атакував населені пункти на Херсонщині. Внаслідок цього поранення отримали щонайменше 2 людини.

Окрім того, речниця наголосила, що окупанти готуються до оборони лівобережжя Херсонщини. Власне, загарбники постійно облаштовують оборонні рубежі, підвищують інженерне облаштування на цих напрямках і посилюють другу і третю смугу оборони.