Віце-прем'єр Геннадій Зубко розповів про черговість виплат державної допомоги українцям готівкою.

За його словами, в нашій країні 4,2 ​​млн домогосподарств, які мають право на отримання субсидій. «З тих, хто отримає субсидію в грошовій формі, 70% – пенсіонери, а 1,2 млн – працездатне населення, яке потребує допомоги», – підкреслив він.

Зубко зазначив, що зараз уряд складає графік, яким чином українці отримуватимуть кошти: «Ті громадяни, у яких є рахунки в Ощадбанку, будуть отримувати кошти одночасно на свої рахунки. Ті, хто отримують пенсію, отримуватимуть субсидію разом з пенсією. Ті, хто отримує пенсію через «Укрпошту», будуть отримувати свої субсидії з 4 до 25 березня безпосередньо з пенсією ».

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Питання щодо громадян без пенсійних рахунків і без рахунків в Ощадбанку залишається незакритим. За словами віце-прем'єра, ці громадяни отримають повідомлення про те, що їм потрібно звернутися в будь-яке відділення Ощадбанку, відкрити рахунок, і на нього надійдуть гроші.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що за словами Порошенка, внаслідок монетизації субсидій українські пенсіонери будуть залишати собі як мінімум 600-700 гривень щомісяця, отримуючи середню субсидію в розмірі 1,5 тис. грн.