Президент у Харкові був з поганим настроєм і незадоволений виконуючим обов’язки мера Харкова Ігорем Тереховим, який за твердженням Павла Фукса вже рік «рулить» Харковом, але у нього в місті відбувається такий бардак і його підлеглі випадковим чином не помічали роботу незаконного будинку престарілих, який працював в публічній сфері та навіть «рекламився» усюди де міг.
Про це повідомляє тг-канал “Легітимний” з посиланням на власні джерела.
“Також отримали наганяй кілька профільних міністрів, які відповідали за це, перша хто повинна регулювати цей кейс Міністр соцполітики Марина Лазебна, а також всі вищі чини ДСНС (МНС), МВС і МОЗ”, – йдеться в повідомленні каналу.
Нагадаємо, вчора тг-канал “Шептун” повідомляв, що в Харкові проходить закрита зустріч за участю Володимира Зеленського, Андрія Єрмака, Кирила Тимошенка, губернатора області Айни Тимчук та в.о. мера Ігоря Терехова.
“Депутат міськради від« Слуги народу »Аліна Мустафаєва намагається потрапити на закриту зустріч, щоб проінформувати президента про злочинні дії міської адміністрації в зв’язку з підробкою електронного підпису Геннадія Кернеса.
Співробітники поліції і охорони президента не пускають депутата від президентської партії на зустріч, хоча законом передбачено безперешкодний доступ в будь-які адміністративні будівлі. Також журналісти показали, як Айна Тимчук скидає дзвінок від депутата Мустафаєвої “, – повідомляв канал.
Раніше повідомлялося, що Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Харкова, де сталася смертельна пожежа в будинку для літніх людей, провів нараду щодо механізмів запобігання подібних трагедій.
Про це повідомляє прес-служба глави держави.
Зеленський сказав, що очікує системних пропозицій щодо вирішення цієї трагедії і запобігання подібних ситуацій, і висловив співчуття рідним і близьким загиблих.
Коли 15 осіб гине, крім системних проблем, завжди є відповідальні “, – сказав президент.
Під час наради правоохоронці повідомили, що після трагедії було виявлено ще 32 заклади, які працювали незаконно. У них знаходиться 72 наркозалежних і 218 літніх людей, які потребують догляду.
Представники департаменту соціального захисту населення повідомили, що в комунальних установах є 136 вільних місць, куди людей можна забрати, але це не вирішить питання в подальшому.
Президент зазначив, що важливо не просто розібратися із законністю закладів, а перш за все зрозуміти, чи можуть у них доглядати за людьми похилого віку та немічними, і що робити з такими людьми, якщо заклад функціонує незаконно.
Треба, щоб ми знайшли всі об’єкти по всій країні, проконтролювали, і щоб ми жоден з об’єктів не закрили, поки не знайдемо вихід … І паралельно – напрацювання законодавчих ініціатив, які будуть діяти на всій території України. Особливо щодо цієї реформи: щоб міста, їх мери, голови ОДА – щоб всі були зацікавлені в результаті вирішення цієї проблеми. Щоб міста і області мали можливість надавати такі послуги високого, якісного рівня “, – зазначив Зеленський.