1

Дніпровський районний суд Києва прийняв рішення відпустити лідера партії Укроп Геннадія Корбана під домашній арешт.

Згідно з рішенням судді Миколи Чауса, суд вирішив задовольнити клопотання захисту про зміну запобіжного заходу Корбану, повідомляє Корупція Інфо

Зазначається також, що на час оголошення рішення журналістів до зали суду не пускали.

За словами депутата Ігоря Луценка, суддя слухав справу 14 хвилин, після чого близько 45 хвилини перебував у нарадчій. Він також зазначив, що електронний браслет на Корбана не одягатимуть. 

"Браслет не одягають, просто вимога перебувати за місцем проживання, тобто – Дніпропетровськ", – написав він у своєму Facebook.

Нагадаємо, раніше Апеляційний суд Києва ухвалив рішення залишити лідера партії Укроп Геннадія Корбана під вартою до 15 квітня. 22 лютого суд продовжив термін утримання під вартою лідера партії Укроп Геннадія Корбана до 15 квітня.

31 жовтня СБУ затримала Корбана в рамках проведення спецоперації з ліквідації ОЗУ.

Йому пред'явлені звинувачення за чотирма статтями Кримінального кодексу: 255 (створення організованої злочинної організації), 191 (привласнення, розтрата майна: за фактом розкрадання коштів з Фонду оборони країни), 349 (затримання представника влади або працівника правоохоронного органу як заручника: за фактом викрадення голови Державного земельного агентства Сергія Рудика та секретаря Дніпропетровської міської ради Олександра Величка), 289 (викрадення автомобільного транспорту).