Суд-молоток-1-300x189

Оріхівський райсуд Запорізької області виправдав групу працівників податкової, які вимагали хабар у 300 тис. Гривень. Про це повідомляє 368.media., передає Корупція.Інфо.

На лаві підсудних опинилися заступник начальника слідчого управління фінансових розслідувань, начальник першого відділу кримінальних розслідувань, старший слідчий Мелітопольської податкової, а так же посередник.Їх звинувачували у вимаганні грошей у представника групи компаній («Термоліт», «ТЕРМОЛІТМАШ» і «Термоліт-плюс»). Чиновники почали кримінально розслідування за фактом ухилення цих фірм від сплати податків. Представнику компанії «ватажок» групи заявив, що закриє справу у випадку, якщо до бюджету перерахують один мільйон гривень. Такої суми у власників не було. Тоді податківець запропонував «вирішити питання» за 500 тис грн. У підсумку, сторгувалися на 300 тис.

Хабарників затримали восени 2013 року, коли він передали частину документів розслідування представнику компаній. У суді їх звинувачували за ч.5 ст.368 КК України, однак представник Феміди не побачив у діях групи податківців корупції.

Жоден свідок не підтвердив показань хабародавця, а корупціонери стверджували, що гроші призначалися для перерахування до бюджету країни. Таким чином, суд виправдав всю четвірку.‡агрузка...