Це вже друга спроба відсудити бренд у мобільного оператора

Вищий Спеціалізований Суд України (ВССУ) 31 серпня розгляне касаційну скаргу ТОВ "МТС" за позовом до Державної служби інтелектуальної власності (ДСІВ) та ПАТ "МТС", про визнання недійсними реєстрацій товарних знаків "МТС", а також добре відомого знака "МТС" в Україні. Про це повідомили в прес-службі Vodafone Україна, передає Корупція.Інфо.

Старобільський районний суд Луганської області визнав недійсними вісім міжнародних реєстрацій знаків "МТС", а також визнав протиправним і скасував рішення Апеляційної палати ДСІВ від 3 квітня 2014 про визнання знака "МТС" добре відомим в Україні. Як уточнили в прес-службі, у засіданні цього суду не брав участь жоден з відповідачів.Це вже друга спроба відсудити бренд. У перший раз позов був поданий у 2012 році ТОВ "МТС", власником якого була Вікторія Мірімська, дружина екс-народного депутата Верховної Ради Льва Миримського. Вона і зараз є співвласником компанії. Крім того, згідно з реєстром Мін'юсту ще одним власником є житель Сімферополя Олександр Бредучев.

mts_own

На слуханнях ТОВ "МТС" представляє одна і та ж людина – Дмитро Картушин, який раніше працював на держслужбі в сфері охорони інтелектуальної власності.‡агрузка...