У неділю, 14 червня, президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять жертв катастрофи військового літака Іл-76 в аеропорту Луганська, який був збитий сепаратистами в 2014-му році.

Про це він написав у себе в Facebook.

“Світла пам’ять воїнам, які загинули в збитому літаку Іл-76, і всім захисникам України, які в цей день віддали свої життя за нашу незалежність. Не маємо права забути. Герої не вмирають!” – йдеться в повідомленні.

Уточнимо, що в цей день 2014 року, загинуло 49 осіб (40 десантників з 25-ї повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу). Це найбільша одночасна втрата за всю історію української армії.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський в міжнародний день донора крові закликав українців задуматися над вічними людськими цінностями, які є базовими принципами системи донорства, повідомляє прес-служба Офісу президента України.

Зеленський окремо відзначив, що доступ пацієнтів до запасів безпечної крові та продуктів крові може бути забезпечений лише завдяки регулярному добровільному і безоплатному донорству.