Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до третього кола турніру WTA Premier 5 з призовим фондом 2 828 000 доларів Dubai Duty Free Tennis Championships в Дубаї. Чинна чемпіонка змагань, посіяна на турнірі під шостим номером, у другому раунді зустрічалася з представницею Тунісу Онс Жабур.

Тенісистка з Тунісу повела в першій партії 3:0, потім українка відігралася і вийшла вперед 5:4, але не подала на сет. Доля партії вирішилася на тайбрейку, який виграла Світоліна з рахунком 7:4, реалізувавши п'ятий сетбол. У другому сеті українка повела 4:0, після чого її суперниця відмовилася від продовження боротьби, пославшись на травму.

Наступна суперниця Еліни визначиться в матчі між іспанкою Гарбінє Мугурусою (№12 посіву) і Чжен СайСай з Китаю.

Варто зазначити, що бойфренд Світоліної виграв перший турнір цього року і отримав 405 тисяч євро. Гаель Монфіс переміг Станісласа Вавринку в фіналі турніру АТР в Роттердамі.

На початку січня цього року стало відомо, що найкраща тенісистка в історії України Еліна Світоліна зустрічається з Гаелем Монфісом. Тенісисти підтвердили свої романтичні стосунки і навіть завели спільний Instagram під абревіатурою G.E.M.S.Life, що можна розшифрувати як життя Гаеля Еліни Монфіса Світоліної. Слоган профілю: "Ми не ідеальні, ми робимо помилки, і ми зробимо ще більше помилок. Але це нормально".