Кожна втрата на фронті це біль не тільки для всієї України, але і особисто для Головнокомандувача. Іван Фесенюк, майстер спорту з кікбоксингу та відданий фанат київського ФК «Динамо», загинув на фронті у віці 30 років. Про це повідомили «Ультрас Динамо» в Telegram.

“Висловлюємо щирі співчуття родичам і близьким Івана. Україна втратила одного з найкращих своїх синів. Ми завжди будемо пам’ятати про його героїчний подвиг, це неабияка втрата для біло-синього руху”, — йдеться в дописі “Ультрасу Динамо”.

Зазначається, що Іван був прихильником «Динамо» і членом фанатської групи Capitals. До початку повномасштабного вторгнення, він активно займався фізичним розвитком молоді України і учасників трибун, також був майстром спорту з кікбоксингу.

Як повідомила у Facebook сестра загиблого Тетяна Фесенюк, Іван приєднався до «Азову» в 2014 році, а з початком повномасштабної війни він «став на захист держави, рятуючи Київ». Пройшовши через Бахмут і Авдіївку, він загинув на Донецькому напрямку, виконуючи останнє бойове завдання, як сержант з позивним «Бонус».

“Він любив життя, любив Бога, любив Україну!”— наголосила вона.

Нагадаємо, стало відомо, що у боях за Україну загинули два грузинських бійці — Нодар Насіров та Георгій Гогіашвілі.

Про це повідомили на сторінці Грузинського легіону.

Раніше було відомо, що станом на початок лютого війною загинули 58 грузинських воїнів.

Представники легіону висловили співчуття родинам загиблих бійців.

Грузинський легіон воює в Україні з 2014 року та налічує близько 1300 військовослужбовців. Він підпорядковується Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.