Голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв і комерційний директор Юрій Вітренко отримають на двох 13,9 мільйона доларів з 37 мільйонів доларів премії, передбаченої правлінню НАК за перемогу в Стокгольмському арбітражному суді, передає Корупція.Інфо

Наглядова рада "Нафтогазу України" вирішив роздати співробітникам компанії близько 37 мільйонів доларів в якості премій за перемогу в суді над російським "Газпромом". Гроші розподілять між 41 людиною, який "прямо або побічно вніс значний внесок в досягнення цього результату"

"За даними декількох джерел, глава правління НАК" Нафтогаз України "Андрій Коболєв отримав 207 млн ​​грн (7,9 млн дол). Все, отримані на рахунок в Ощадбанку, гривні Коболєв вирішив витратити на покупку доларів США, вказавши причину: допомога сім'ї" , – пише автор.

"Головному комерційному директору" Нафтогазу "Юрія Вітренко виділили 130 млн грн (6 млн дол). Частину суми" першого траншу "розділять на карткові рахунки інших" побічно причетних ", що заодно гарантує, в разі необхідності, купу судових процесів при спробі їх вилучити ", – йдеться в статті.

Популярне: «Смерть чоловіка, багатий коханець і проблеми з безпліддям»: Куди і чому пропала дочка Тимошенко Євгенія

Повідомляється, що залишилася, – 25,6 млн дол – буде виплачуватися три роки "виключно за умови успішного стягнення з" Газпрому "залишку виграшу".

За інформацією джерел, "стимулювати збираються знову переважно Коболєва і Вітренко".

"Практичної роботою займатися будуть юристи і за окремі гроші", – резюмував автор.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до наглядової ради НАК "Нафтогаз" з проханням переглянути рішення про нарахування високої премії правлінню компанії.

28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" про компенсацію за недопостачають "Газпромом" обсяги газу для транзиту.

За рішенням арбітражу, "Нафтогаз" домігся компенсації в сумі 4,63 млрд доларів за недопоставку "Газпромом" узгоджених обсягів газу для транзиту. За результатами двох арбітражних проваджень, "Газпром" повинен заплатити 2,56 млрд доларів на користь "Нафтогазу".