Сили оборони наблизились до першої лінії оборони ворога біля Роботиного. Ворог бажатиме утриматись на ділянці, а нашим військовим необхідно буде не лише зайняти рубежі, але й закріпитись на них.

Про це розповів військовий експерт Владислав Селезньов.

“Хоча б тому, що в районі Роботиного наші тільки наблизилися до першої лінії оборони, якщо покладатися на слова спікерів Генштабу. Інсайди можуть бути будь-якими, але мало зайняти рубежі, треба на них закріпитися, щоб казати про досягнення”, – заявив Селезньов обережно оцінюючи можливості наших воїнів на ділянці.

Як відзначив військовий експерт, тактика фалангових атак виявилась найефективнішою в наступі, водночас з урахуванням поставлених задач він сумнівається в серйозних зрушеннях на карті найближчими днями.

“Думаю, тут буде та ще рубка. Бо росіяни хочуть утриматися і задіють для цього всі ресурси”, – додав Селезньов.

Як вважає експерт, президент РФ Володимир Путін досі марить, що на його ультимативні вимоги пристануть український уряд і народ.

“Третє задача полягає у тому, що ворог у такий спосіб намагається створити підґрунття, через так зване майбутнє поле битви, для реалізації того самого першого плану, з яким Путін починав повномаштабну агресію проти суверенної України. Я маю на увазі – повну окупацію всієї території Луганської і Донецької областей”, – наголосив Селезньов.

Він додав, що в РФ має цілий комплекс планів. Але чи вдасться окупантам їх реалізувати – відповідь полягає у спротиві і забезпеченості Сил оборони України.

“Навіть зараз ворог продовжує мінувати територію, щоб максимально сповільнити український наступ в напрямку Азовського моря”, – сказав Селезньов.